^Į viršų

Naujienos

 

 Todėl Birštono vienkiemio bendruomenė mamoms, močiutėms skirtą koncertą surengė kartu su Birštono vienkiemio darželio mokyklos vaikais.

Skambant smuiko muzikai dviejų kartų atstovai – vienkiemio vokalinio ansamblio vyrai ir mokyklos moksleiviai bendra daina „Motinos veidas“ pradėjo šventinį koncertą motinoms. Tai buvo momentas, sujaudinęs ne tik mamas, bet ir jų vaikus.

Muzikinius sveikinimus mamai dovanojo vyrų ir moterų vokalinis ansamblis, Onutės ir Romos duetas. Savo mintis mamai perskaitė Onutė Gratulevičienė. Rokas Zdanavičius mamytėms padovanojo muzikinį kūrinį, kurio atlikimas tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse Prancūzijoje buvo įvertintas sidabro medaliu.

Staigmeną savo mamai pateikė Pačėsų šeimos vyrai – Gintas tėtis, sūnūs Gintas ir Jonukas, sugroję nuotaikingus kūrinius.

Gražią programą savo ir visoms mamytėms parengė Birštono vienkiemio darželio mokyklos vaikučiai, vadovaujami muzikos mokytojos Lijanos ir klasės auklėtojų.

Be to vaikai mamas pasveikino savo rankelėmis pagamintais nuostabiais darbeliais.

Mamas sveikino bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys.

Šventėje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė pasveikino mamas, linkėdama geros sveikatos joms ir jų vaikams, šilumos ir džiaugsmo šeimose, įteikė padėką septynis vaikus pagimdžiusiai, bendruomenės narei, darbščiai ir tvarkingai mamai Irutei Galinienei.

Prie sveikinimų mamoms prisidėjo kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis.

Savo tapybos darbų parodą mamoms dovanojo birštonietis Valerijus Gratulevičius. Įdomu tai, kad jo tapyti paveikslai, kaip jis sakė padiktuoti iš aukščiau. Valerijus profesionalus smuikininkas, dirbęs koncertmeisteriu valstybiniame operos ir baleto teatre, niekada nesimokė dailės ir neužsiėmė tapyba. Tiks susirgęs sunkia liga, ilgai negalėjęs atsigauti po operacijos, jis vizijose regėjo vaizdus ir manė, kad kažkada būtinai juos perkels į drobę. Todėl visi parodoje esantys paveikslai yra gimę iš vaizdinių, matytų po ligos. Iš viso Valerijus yra nutapęs virš 50 paveikslų, parodoje pateikta tik alis jų.

Dėmesio mamai niekada nebus perdaug, nes turbūt nėra brangesnio žmogaus už mamą. Tai ypač supranti, kai turi savo vaikus. Ir nesvarbu – gyva ar mirusi mama – ji visada išlieka šviesiu prisiminimu. Ir taip bus visada...

 

 

                                                                                      Birštono vienkiemio bendruomenės

                                                                                      pirmininko pavaduotoja

 

                                                                                      Birutė Magdelena Vokietaitienė

Copyright © 2013. Birštono vienkiemio bendruomenė  Rights Reserved.